Leader Evaporator

leader-logoLeader Evaporator Inc. on Ameerika Ühendriikide suurim vahtra- ja kasemahla kogumise seadmeid ja siirupi valmistamise tehnikat tootev ettevõte.

Ettevõte tegutseb Vermont´i osariigis juba alates 1888. aastast. Leader Evaporator on aastatepikkuse kogemuste baasil pidevalt arendanud vahtramahla kogumise ja sellest siirupi valmistamisega seonduvat tööstusharu, omades hetkel USAs selles valdkonnas juhtpositsiooni.

Koostöös erinevate uurimisasutustega täiustatakse ja luuakse tõhusaid ja keskkonda säästvaid seadmeid vahtra- ja kasemahla kogumiseks ja tehnikat sellest siirupi tootmiseks.

Leader Evaporator seadmed on toodetud kvaliteetsetest toiduainetele sobivatest materjalidest. Siirupi tegemiseks toodetakse koha peal uue põlvkonna pöördosmoosimasinaid, aurusteid ja kõike vajalikku vahtra- ja kasesiirupi valmistamiseks.

Just tänu kaasaegse tehnoloogia ja tehnika arengule on võimalik kasemahlast, mille suhkrusisaldus on vaid keskmiselt 1% toota metsaselt meeldiva ja nüansirikka maitsega naturaalset kasesiirupit.

Ettevõttelt Leader Evaporator ostsime 2014. sügisel oma esimese aurusti, sellest sai alguse meeldiv ja inspireeriv koostöö. Tänu Leader Evaporator kogemustele oleme palju õppinud. Leader Evaporator reageerib alati kiirelt, vajadusel nõustab ja pakub toimivaid lahendusi.

Tänaseks tegutseme Leader Evaporator ametliku edasimüüjana ja jagame meeleldi oma kogemusi ja seda, mida oleme õppinud oma ala tõelistest asjatundjatelt.

Kui on soov koguda kase- või vahtramahla kaasaegsete, taaskasutatavate ja puid säästvate seadmete abil või on plaan proovida kätt kasesiirupi valmistamisel, siis võta meiega kindlasti ühendust – lisaks konkurentsivõimelistele hindadele nõustame ning jagame meeldi oma kogemusi selles valdkonnas.